תאונות דרכים

תאונות דרכים
תאונת דרכים מהווה אירוע טראומטי עבור הנפגע עצמו ועבור בני משפחתו הסובבים אותו. חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מהווה את המסגרת הנורמטיבית לקבלת פיצוי כספי. החוק קובע כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבלת פיצויים בגין נזקיו, הניתנים על פי קריטריונים ברורים לגובה התגמול הכספי, בהתאמה ישירה להיקף הפגיעה, אופייה והשפעתה על אורח חייו של הנפגע וללא קשר לבחינת האשם   
משרד עו"ד מרסל בלקר מטפל ומייצג נפגעים בתביעות בגין פציעות בתאונות דרכים, מקרי מוות שאירעו כתוצאה מתאונות דרכים, לרבות תאונות של נפגעי תאונות דרכים עם פגיעות, חבלות ראש קשות, נזק מוחי, פגיעות בעמוד השדרה, פגיעות רב מערכתיות וכיו"ב. 
למה חשוב להיפגש עם עו"ד המתמחה בתחום תאונות הדרכים? כולנו יודעים שקשה מאוד להתמודד לבד מול חברות הביטוח ולקבל את הזכויות והפיצויים המגיעים לך ללא ייצוג של עו"ד המנוסה בתחום תאונות הדרכים, זכור/זכרי ייעוץ וייצוג נכון יוביל לפיצוי המתחייב המגיע לך.  
תאונות אופנוע
משרדנו גם מייצג נפגעים בתאונות אופנועים וקטנועים - נהג קטנוע /אופנוע - נפגעת בתאונה? פנה היום לקבלת ייעוץ! פגיעות מתאונת קטנוע /אופנוע יכולות לגרום נזקים קבועים לכל החיים – אנא אל תזניחו. חשוב להגיש את התביעה לביטוח בזמן, על מנת שלא לאבד את הזכויות המגיעות לכם. משרדנו  מתמחה בייצוג נפגעי גוף בתאונות דרכים של קטנועים, אופנועים ורכב, משרדנו דואג לנפגעי תאונת אופנוע / קטנוע לקבל את הפיצויים המגיעים להם בגין נזקי גוף.
נפגע/ת? במידה ואת/ ה ו/או קרוב משפחתך נפגעתם בתאונת דרכים נא פנו עוד היום למשרדנו לקבלת ייעוץ מתאים. 
 
לצורך פתיחת תיק במשרדנו אנא הצטייד\י במסמכים הבאים :
  • דו"ח משטרה על האירוע ( יש להודיע למשטרת ישראל מידית על תאונה עם נפגעים ). 
  • רישיון נהיגה בתוקף 
  • רישיון רכב
  • פוליסת ביטוח חובה של הרכב בו נהגת/נסעת. 
  • תעודת חדר מיון, סיכום אשפוז, תעודות ואישורים רפואיים לרבות אישורי טיפולי פיזיותרפיה, רפואה משלימה וכיו"ב
  • קבלות וחשבוניות 
  • תלושי שכר וכיו"ב
 
מחפש עורך דין לתביעת תאונת דרכים? פנה עוד היום למשרדנו שהנו בעל ניסיון עתיר בתחום הביטוח.
 

כל הזכויות שמורות עו"ד מרסל בלקר © 2018