תאונות עבודה

תאונת עבודה היא אירוע פתאומי, אשר נגרם על ידי גורם חיצוני לגופו של העובד אשר פוגע בגופו וכתוצאה מכך נגרם לעובד נזק, לדוגמא: עובד מחליק במקום עבודתו, תוך כדי העבודה, על שלולית של שמן ושובר את רגלו.
כדי שתאונה תוכר כתאונת עבודה יש להוכיח שני קריטריונים: שהתאונה התרחשה בזמן העבודה ושהתאונה נגרמה עקב העבודה עצמה. יש לזכור שזמן העבודה מתחיל כאשר העובד יוצא מביתו למקום העבודה ועד שהוא חוזר אליו ממקום העבודה. כמו כן, יש להראות קשר סיבתי בין הנזק שנגרם לעובד לבין התאונה ובנוסף לכך יש להראות קשר ישיר בין התאונה לעבודה.
משרד עו"ד מרסל בלקר יכול ללות אותך בתהליך מתחילתו ועד סופו
משרדנו מטפל במגוון רב של תאונות עבודה ובפציעות קשות וקטיעות איברים כתוצאה מרשלנות המעביד  כגון: נפילה מסולם, פציעה עקב אי גידור מכונות, פגיעה כתוצאה מאי ניתוק כבל חשמל בעת תיקון מכונה וכיו"ב, פציעות בעיניים עקב התנפצות דלת שלא מחוסמת במקום העבודה, אובדן כושר עבודה, נפילה מפיגומים וממקומות גבוהים, הרמת חפצים כבדים וכיו"ב.  
עברת תאונת עבודה? רצוי לא להמתין אלא לפנות מיד ליעוץ משפטי אצל עו"ד מומחה לתאונות עבודה על מנת לבחון האם בנוסף לפניה למוסד לביטוח לאומי ניתן להגיש גם תביעת נזיקין נגד המעביד בגין רשלנותו / מחדליו שגרמו לפציעה.
עצמאי/ית, נפגעת בתאונה? גם לך מגיע פיצוי! פנה/י לעו"ד לתאונות עבודה לוודא זכאותך לפיצויים. משרדנו מטפל ומלווה אותך גם בתביעת נכות מעבודה בביטוח הלאומי, החל מרגע הגשת התביעה ועד קבלת הפיצוי, לרבות ייעוץ וליווי בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי. 
עו"ד מרסל בלקר בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום הביטוח. 

כל הזכויות שמורות עו"ד מרסל בלקר © 2018